Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-02-07 09:04:23, id 8622
Data ważności: 2018-03-10 09:04:23

kierownik działu technicznego, AGRO Rydzyna, Kłoda, Krotoszyn

Firma AGRO Rydzyna Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji przetworów mięsnych oraz wędlin. Dzięki codziennym dostawom do wszystkich marketów sieci DINO trafiają świeże produkty mięsne. Intensywny rozwój firmy pozwala na utworzenie nowego zakładu przetwórstwa mięsnego w Krotoszynie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Działu Technicznego Miejsce pracy podczas szkolenia: RYDZYNA, woj. wielkopolskie Docelowo: KROTOSZYN, woj. wielkopolskie NOWY ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO W KROTOSZYNIE - AGRO RYDZYNA Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych - Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń - Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych - Nadzór nad właściwym stanem części zamiennych - w tym zamawianie części o maszyn - Współpraca z serwisami zewnętrznymi - Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw - Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu - Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu - Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych Od kandydatów oczekujemy: - Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny) - Wykształcenia wyższego technicznego - Dobrej organizacji pracy i samodzielności - Dobrej praktycznej znajomości pakietu Ms Office - Bardzo dobrze rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - Otwartości, zaangażowania Zatrudnionym osobom oferujemy: - Stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Atrakcyjne warunki finansowe (zwracamy koszty dojazdów w trakcie trwania szkolenia) - Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego - Pracę w przyjaznym zespole - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego Aplikowanie za pośrednictwem strony www.agrorydzyna.pl (zakładka "Praca"). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl