Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-02-01 14:20:59, id 8619
Data ważności: 2018-03-04 14:20:59

Urbanista, DINO Polska, Krotoszyn

DINO Polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: URBANISTA Miejsce pracy: KROTOSZYN, woj. wielkopolskie Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie ścisła współpraca z Dziełem Ekspansji i Inwestycji w zakresie prowadzonych projektów inwestycyjnych, a w szczególności: - Wykonywanie projektów zagospodarowania przestrzennego - Prowadzenie postępowań w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy - Analiza mpzp pod kątem zgodności z planami spółki - Formułowanie wniosków i uwag do mpzp - Wspomaganie pracy biura projektowego w zagadnieniach urbanistycznych - Wparcie w bieżących pracach ww. działów w zakresie prowadzonych inwestycji Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu: budownictwa, architektury, gospodarki przestrzennej - Znajomość obsługi programów typu CAD - Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zatrudnionym osobom oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery - Atrakcyjne warunki finansowe - Pracę w przyjaznym zespole Aplikowanie przez stronę DINO www.marketdino.pl (zakładka "Kariera"). Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl