Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-07-26 10:46:59, id 8559
Data ważności: 2017-08-26 10:46:59

Staż Absolwencki - dział technologiczny, umowa o pracę

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: STAŻ ABSOLWENCKI - Dział Technologiczny (umowa o pracę) Wychodząc naprzeciw osobom, które rozpoczynają karierę zawodową tworzymy Program Stażu Absolwenckiego! Udział w tym programie to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 1-go dnia, które daje możliwość stworzenia własnej ścieżki zawodowej w grupie kapitałowej Dino. Miejsce pracy podczas stażu: RYDZYNA, woj. wielkopolskie Docelowo: KROTOSZYN, woj. wielkopolskie Oferujemy zdobycie doświadczenia zawodowego m.in. z zakresu: - Opracowania procesów technologicznych i receptur produktów - Znajomości praktycznych zagadnień dot. rozbioru i pozyskiwania surowca mięsnego - Poszukiwania nowych technologii i rozwiązań usprawniających pracę - Projektowania wyrobów i wykonywania prób technologicznych - Kontroli surowca i produktu gotowego na każdym etapie procesu produkcyjnego Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia wyższego o kierunku m.in.: Technologia Żywności/ Żywienia Człowieka, Biotechnologia, Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Procesami Produkcyjnymi, Towaroznawstwo (lub pokrewne) - Dobrej obsługi pakietu MS Office - Gotowości do zarządzania pracownikami i do pracy w warunkach, w jakich funkcjonuje zakład rozbioru i przetwórstwa mięsnego - Umiejętności pracy w zespole - Sumienności i otwarcia na nową wiedzę - Zaangażowania oraz kreatywności Jednocześnie zyskasz: - Doświadczenie zawodowe oraz wiedzę z obszaru: rozbioru mięsna, produkcji, jakości oraz opakowań produktu - Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery - Atrakcyjne warunki finansowe (zwracamy koszty dojazdów) - Stabilną pracę w przyjaznym zespole - Możliwość stałego zatrudnienia, mimo nie posiadania doświadczenia zawodowego Umożliwiamy dostosowanie dni i godzin pracy do codziennych obowiązków. Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera"). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl