Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-04-12 12:17:04, id 8498
Data ważności: 2017-05-13 12:17:04

Specjalista ds. technicznych

Firma AGRO Rydzyna Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji przetworów mięsnych oraz wędlin. Dzięki codziennym dostawom do wszystkich marketów sieci DINO trafiają świeże produkty mięsne. Intensywny rozwój firmy pozwala na utworzenie nowego zakładu przetwórstwa mięsnego w Krotoszynie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. technicznych Miejsce pracy podczas szkolenia: RYDZYNA, woj. wielkopolskie Docelowo: KROTOSZYN, woj. wielkopolskie NOWY ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO W KROTOSZYNIE - AGRO RYDZYNA Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów - Rozwiązywanie problemów w przypadku awarii podległych maszyn i urządzeń - Prowadzenie zapisów przeglądów i napraw maszyn i urządzeń - Kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in. mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka oraz pokrewne) - Dobrej znajomości Pakietu Office - Znajomości zagadnień technicznych i czytania rysunków technicznych - Mile widziane praktyczne doświadczenie w naprawach maszyn/urządzeń - Umiejętności analityczne oraz skuteczne rozwiązywanie problemów - Umiejętności organizacji pracy, dyspozycyjności Zatrudnionym osobom oferujemy: - Stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Atrakcyjne warunki finansowe (zwracamy koszty dojazdów w trakcie trwania szkolenia) - Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego - Pracę w przyjaznym zespole - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę DINO (zakładka "Kariera - Centrala") lub na e-mail. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl