Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-04-12 08:52:02, id 8497
Data ważności: 2017-05-13 08:52:02

Specjalista ds. systemów fotowoltaicznych

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. systemów fotowoltaicznych Miejsce pracy: Krotoszyn, woj. wielkopolskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Udział w tworzeniu systemów fotowoltaicznych w marketach - Planowanie, organizację i nadzorowanie zleceń serwisowych - Wykonywanie prac administracyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami - Raportowanie oraz wykonywanie zestawień odnośnie działalności systemów Od kandydatów oczekujemy: - Podstawowej znajomości branży systemów fotowoltaicznych - Doświadczenia w pracach elektrycznych/technicznych (mile widziane) - Dobrej umiejętności obsługi Pakietu MS Office - Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków - Komunikatywności oraz otwartości na nową wiedzę - Sumienności, rzetelności oraz dokładności w wykonywanych zadaniach Zatrudnionym osobom oferujemy: - Atrakcyjne warunki finansowe - Stabilność zatrudnienia - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego - Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Szerokie możliwości awansów wewnętrznych Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera") lub na e-mail. Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl