Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-05-04 10:05:19, id 8656
Data ważności: 2018-06-04 10:05:19

Specjalista ds. rekrutacji, DINO Polska

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji Miejsce pracy: Krotoszyn, woj. wielkopolskie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego, średniego i niskiego szczebla (centrala, magazyn) - Współpracę z lokalnymi instytucjami rynku pracy w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy - Dbałość o prawidłowy przebieg procesu rekrutacyjnego tak, aby był zgodny z wewnętrznymi standardami jak i przyjętą politykami firmy - Współodpowiedzialność za kształt procesu rekrutacyjnego, w tym za optymalizację polityk i procedur rekrutacyjnych - Tworzenie raportów i zestawień z wynikami rekrutacji - Udzielanie informacji zwrotnych kandydatom - Zarządzanie bazą kandydatów Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki – zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia) - Doświadczenia w obszarach kadrowo-płacowym lub personalnym (mile widziane) - Umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych - Znajomości polskiego ustawodawstwa z zakresu prawa pracy - Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel) - Umiejętności analizowania i praktycznego wykorzystania wskaźników biznesowych w obszarze HR - Samodzielnej organizacji pracy, inicjatywy i aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń w procesach ZZL - Prawa jazdy kat. B (możliwe wyjazdy służbowe) Zatrudnionym osobom oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Atrakcyjne warunki finansowe - Niezbędne narzędzia do pracy - Duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW Aplikowanie za pośrednictwem strony DINO - www.marketdino.pl (zakładka "Kariera"). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl