Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-07-26 08:27:56, id 8557
Data ważności: 2017-08-26 08:27:56

Specjalista ds. płac, Rydzyna

AGRO Rydzyna oferuje pracę na stanowisku: Specjalista ds. płac Miejsce pracy: Rydzyna, woj. wielkopolskie Opis stanowiska: - Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, - Sporządzanie sprawozdań i deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz GUS, - Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych, - Ścisła współpraca z działem kadr. Wymagania: - Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, - Znajomość pakietu MS Office, - Umiejętność organizacji pracy własnej, analitycznego myślenia oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Pracę w przyjaznym zespole, - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego, - Niezbędne narzędzia pracy. Aplikowanie za pośrednictwem strony AGRO Rydzyna (zakładka "Praca"). Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl