Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-04-26 12:24:21, id 8510
Data ważności: 2017-05-27 12:24:21

Specjalista ds. personalnych, Krotoszyn

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. personalnych Miejsce pracy: Krotoszyn, woj. wielkopolskie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Inicjowanie i aktywny udział w tworzeniu narzędzi wspomagających zarządzanie ZZL w tym; - w szczególności tworzenie procedur, instrukcji, regulaminów, opisów stanowisk - Wsparcie merytoryczne w obszarze związanym z obszarem kadrowo-płacowym i personalnym - Realizowanie projektów z zakresu twardego i miękkiego HR - Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów kadrowych i personalnych - Opracowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników z obszaru personalnego - Optymalizacja mechanizmów kontrolnych z obszaru ZZL - Samodzielne realizowanie projektów związanych z obszarem ZZL Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki – zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia) - Doświadczenia w obszarach kadrowo-płacowym lub personalnym - min. 1 rok - Znajomości polskiego ustawodawstwa z zakresu prawa pracy - Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel) - Umiejętności analizowania i praktycznego wykorzystania wskaźników biznesowych w obszarze HR - Samodzielnej organizacji pracy, inicjatywy i aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń w procesach ZZL Zatrudnionym osobom oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Stabilność zatrudnienia - Możliwości rozwoju zawodowego Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera-Centrala") Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl