Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-05-04 10:06:39, id 8657
Data ważności: 2018-06-04 10:06:39

Specjalista ds. personalnych, DINO Polska

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. personalnych Miejsce pracy: Krotoszyn, woj. wielkopolskie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Samodzielne realizowanie projektów z zakresu twardego i miękkiego HR - Bezpośrednia współpraca z dostawcami usług HR takimi jak: firmy szkoleniowe czy agencje rekrutacyjne - Tworzenie narzędzi HR oraz uczestnictwo w tworzeniu, aktualizowaniu procedur i instrukcji z obszaru HR - Wsparcie merytoryczne w obszarze związanym z obszarem kadrowo-płacowym, a także personalnym - Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów kadrowych i personalnych - Odpowiedzialność za kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych - Opracowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników z obszaru personalnego Od kandydatów oczekujemy: - Doświadczenia w obszarach kadrowo-płacowym, personalnym - Znajomości przepisów z zakresu prawa pracy - Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel) - Umiejętności analitycznego myślenia - Umiejętności analizowania i praktycznego wykorzystania wskaźników biznesowych w obszarze HR - Samodzielnej organizacji pracy, inicjatywy i aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń w procesach ZZL Zatrudnionym osobom oferujemy: - Duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Stabilność zatrudnienia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w profesjonalnym zespole Aplikowanie za pośrednictwem strony DINO www.marketdino.pl (zakładka "Kariera"). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl