Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-10-11 10:29:17, id 8590
Data ważności: 2017-11-11 10:29:17

Serwisant wózków widłowych, Rydzyna

Firma AGRO Rydzyna oferuje pracę na stanowisku: SERWISANT WÓZKÓW WIDŁOWYCH Miejsce pracy: Rydzyna, woj. wielkopolskie Opis stanowiska: - wykonywanie napraw bieżących, - przeglądy techniczne wózków widłowych, - konserwacja, - analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, - tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności Wymagania: - wykształcenie techniczne - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych elektrycznych lub maszyn przemysłowych, - wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki oraz hydrauliki siłowej - umiejętności obsługi komputera - chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym - uprawnienia na wózek widłowy Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Pracę w przyjaznym zespole, - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego, - Niezbędne narzędzia pracy. Aplikowanie przez stronę firmy AGRO Rydzyna (zakładka "Praca")

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl