Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-10-11 10:30:36, id 8591
Data ważności: 2017-11-11 10:30:36

Serwisant maszyn, Agro Rydzyna

Firma AGRO Rydzyna oferuje pracę na stanowisku: SERWISANT MASZYN Miejsce pracy: Rydzyna, woj. wielkopolskie Opis stanowiska: - Lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek, - Demontaż i montaż części, regeneracja maszyn i podzespołów, - Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną. Wymagania: - Znajomość maszyn: nadziewarek, linii LPG 208, FSL 211, komór wędzarniczych, pakowaczek termoformujących Firmy Vemag i Handtmann, - Doświadczenie w obsłudze w/w maszyn, - Znajomość elektroniki przemysłowej, podstawy budowy maszyn, - Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych, - Uprawnienia SEP do 1kV Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Pracę w przyjaznym zespole, - Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego, - Niezbędne narzędzia pracy. Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę firmy AGRO Rydzyna (zakładka "Praca") lub przez lento.

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl