Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-02-07 10:24:28, id 8623
Data ważności: 2018-03-10 10:24:28

Pomoc przy produkcji (branża mięsna), AGRO Rydzyna

Firma AGRO Rydzyna Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji przetworów mięsnych oraz wędlin. Dzięki codziennym dostawom do wszystkich marketów sieci DINO trafiają świeże produkty mięsne. Oferujemy pracę na stanowisku: POMOC PRZY PRODUKCJI (branża mięsna) Miejsce pracy: Kłoda k. Rydzyny NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA PROWADZIMY SZKOLENIA PRZYUCZAJĄCE DO PRACY Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za: - Wykonywanie prac na wskazanej linii produkcyjnej - Prace porządkowe na hali - Wykonywanie pozostałych prac magazynowych Od kandydatów oczekujemy: - Chęci do nauki oraz poszerzenia swoich kwalifikacji o produkcję w branży mięsnej - Zaangażowania i odpowiedzialności za wskazane zadania - Umiejętności pracy w zespole - Gotowości do pracy w niskich temperaturach - Aktualnej książeczki sanepidu (lub gotowości do jej wyrobienia) Naszym pracownikom oferujemy: - Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym etacie - Nowoczesne wyposażenie i standardy - Możliwość rozwoju zawodowego w branży mięsnej - Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji Aplikowanie za pośrednictwem strony internetowej AGRO (zakładka "Praca").

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl