Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-02-28 11:55:12, id 8630
Data ważności: 2018-03-31 11:55:12

Obsługa klienta - Telefony Leszno

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy do Naszego zespołu osób kreatywnych, otwartych na nowe zadania, energicznych, które świetnie czują się w obsłudze klienta. Brak doświadczenia w branży GSM nie jest dla Nas żadną przeszkodą – wszystkiego jesteśmy w stanie nauczyć. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: ▪ aktywną sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów ▪ obsługę sprzedaży internetowej ▪ profesjonalną obsługę klienta ▪ utrzymanie porządku na stanowisku pracy ▪ dbanie o pozytywny wizerunek firmy Ze swojej strony oferujemy: ▪ umowę o pracę na pełen etat ▪ pracę w rozwijającej się firmie ▪ premie sprzedażowe ▪ pracę w młodym i dynamicznym zespole Nie szukamy pracowników sezonowych, oferujemy stałe zatrudnienie oparte o umowę o pracę, więc jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia oraz lubisz kontakt ludźmi zostaw Nam swoje CV ze zdjęciem, bądź przynieś osobiście do sklepu TELEFONY LESZNO Bracka 13. CV BEZ DOŁĄCZONEGO ZDJĘCIA NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ.

Galeria

Kontakt

Tel.: 782477222
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl