Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-07-26 08:44:13, id 8558
Data ważności: 2017-08-26 08:44:13

Kierownik działu technicznego, Rydzyna

Firma AGRO Rydzyna oferuje pracę na stanowisku: KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO Miejsce pracy: Rydzyna, woj. wielkopolskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych - Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń - Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych - Nadzór nad właściwym stanem części zamiennych- w tym zamawianie części o maszyn - Współpraca z serwisami zewnętrznymi - Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw - Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu - Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu - Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych Wymagania: - Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny) - Wykształcenia wyższego technicznego - Dobrej organizacji pracy i samodzielności - Dobrej praktycznej znajomości pakietu Ms Office - Bardzo dobrze rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - Otwartości, zaangażowania Co oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Pracę na samodzielnym stanowisku - Możliwość zdobywania nowego doświadczenia - Niezbędne narzędzia pracy Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę Agro Rydzyny (zakładka "Praca") Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 601643937
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl