Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2018-05-04 10:03:59, id 8655
Data ważności: 2018-06-04 10:03:59

HR Business Partner, DINO Polska

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: HR Business Partner Miejsce pracy: Krotoszyn, woj. wielkopolskie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Współtworzenie i realizacja działań w obszarze HR wspierających realizację celów i strategii firmy - Inicjowanie i wdrażanie procesów HR - Raportowanie kluczowych wskaźników HR, przygotowywanie analiz i rekomendacji - Udział w projektach związanych z rozwojem systemu motywacyjnego - Doradztwo z zakresu spraw pracowniczych - Budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy - Monitorowanie i analizę wskaźników HR (w tym fluktuacja, analiza wynagrodzeń) Od kandydatów oczekujemy: - Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera/ Specjalista ds. HR - Praktycznej wiedzy z zakresu: prawa pracy, wdrażania procesów i narzędzi HR w tym: procesy rekrutacji, systemy motywacyjne, oceny okresowe - Dobrej znajomości MS Office (Excel, Word) - Znajomości trendów rynkowych dot. wdrażania systemów motywacyjnych dla obszaru sprzedaży - Aktywności i samodzielności w działaniu - Chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki - Umiejętności analitycznych - Komunikatywności oraz dyspozycyjności Zatrudnionym osobom oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i podejmowanych zadań - Ciekawą pracę w doświadczonym zespole - Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań - Stabilne zatrudnienie - Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Aplikowanie przez stronę marketu DINO www.marketdino.pl (zakładka "Kariera"). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Galeria

Kontakt

Tel.: 512150069
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 1800 znaków,

- wybrać i wczytać zdjęcia 

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl