Praca Dam pracę

Data utworzenia: 2017-08-10 11:48:45, id 8569
Data ważności: 2017-09-10 11:48:45

ELEKTRYK-ELEKTROMONTER

WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych, obiektach sportowych, przemysłowych oraz na statkach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk – Elektromonter Region: Niemcy Wymagania: · Uprawnienia SEP kat. E, mile widziane uprawnienia kat. D, · Umiejętność czytania rysunku technicznego, · Umiejętność podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic, · Doświadczenie przy pracach elektrycznych, · Umiejętność pracy w zespole, · Komunikatywność, · Zaangażowanie w rozwój firmy, · Znajomość języka niemieckiego, · Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: · zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy, · pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin, · szkolenia pracowników, · wyposażenie w ubiór oraz narzędzia, · pracę delegacyjną na terenie Niemiec/ Austrii / Belgii / Danii, · wysokie wynagrodzenie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Kontakt

Tel.: 660 588 071
powrót

INFORMACJE

Ogłoszenia na serwisie www.ogloszenia.leszno24.pl to baza ogłoszeń drobnych z najpopularniejszych kategorii. Zachęcamy do przeglądania ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Zamieszczaj ogłoszenia z zakresu kategorii drobne, meble, dziecięce, odzież, komputery, praca, oddam darmo, usługi, motoryzacja, muzyka, edukacja, nieruchomości, rolnictwo, zwierzęta, turystyka, finanse.

1. Osoby chcące zamieścić ogłoszenie muszą wykonać następujące czynności:

- wybrać rodzaj ogłoszenia,

- wpisać tytuł ogłoszenia nie dłuższy niż 40 znaków,

- wpisać treść ogłoszenia bez znaczników języka html nie dłuższą niż 750 znaków,

- wybrać i wczytać max. 3 zdjęcia (640x480 px),

- wysłać na nr 76567 wiadomość tekstową SMS o treści ABC.leszno24 (wielkość liter nie ma znaczenia) i odebrać wiadomość tekstową z kodem,

- wpisać otrzymany kod w pole "SMS Kod".

2. Opublikowane ogłoszenie będzie widoczne na Witrynie po wprowadzeniu przez Ogłoszeniodawcę otrzymanego kodu. Okres publikacji ogłoszenia wynosi do 30 dni.

3. Jedno ogłoszenie może dotyczyć tylko i wyłącznie jednej oferty.

4. Koszt zamieszczenia ogłoszenie przy płatności przez wysłanie wiadomości tekstowej SMS o treści ABC.leszno24 wynosi 7,38 z Vat.

 

Aby zamówić reklamę w działach baza lekarzy i baza firm wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego Działu Marketingu: 65/529-25-40, 725-545-585

e-mail: abc-marketing@gazetaabc.pl